Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_default_packages' not found or invalid function name in /www/h/y/u61603/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_init_targeted_link_rel_filters' not found or invalid function name in /www/h/y/u61603/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_schedule_delete_old_privacy_export_files' not found or invalid function name in /www/h/y/u61603/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
A-Trade Finance, hypotéky, pôžičky, oddlženie, konsolidácie, exekúcie, dražby, zakladanie s.r.o., virtuálne sídlo Košice » Administratívne služby
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_common_block_scripts_and_styles' not found or invalid function name in /www/h/y/u61603/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Administratívne služby


.

Administratívne služby poskytované k registračnému sídlu


Prevzatie a úschova došlej pošty:

Prevezmeme a uschováme došlú poštu Vašej spoločnosti. Pri podpise zmluvy je založený registratúrny denník došlej pošty na meno Vašej spoločnosti, kde je zaznamenávaná všetka pošta. Následne je Vám zaslaná notifikácia na Váš e-mail, alebo SMS, s údajmi o odosielateľovi. Poštu si môžete vyzdvihnúť u nás v kancelárii, alebo Vám pridelíme našu poštovú schránku, prostredníctvom ktorej si budete môcť kedykoľvek poštu vyzdvihnúť ( služba je v cene základného balíka ).

.

Preberanie doporučených listových zásielok:

Na základe  splnomocnenia na preberanie zásielok prevezmeme za Vás doporučené zásielky, po prevzatí Vám pošleme notifikáciu na Váš e-mail, alebo SMS ( cena 5,- € mesačne – možnosť objednania len na určitý čas, minimálne na 1 mesiac )

.

Preberanie balíkov a ich uskladnenie:

Na základe Vášho splnomocnenia na preberanie zásielok prevezmeme za Vás balíky, po prevzatí Vám pošleme notifikáciu na Váš e-mail, alebo SMS ( služba je v cene za preberanie doporučených listových zásielok, max 5 ks/mesiac. Zahrňuje balíky do hmotnosti 5 kg a rozmerov nepresahujúcich 60 cm. V prípade ostatných balíkov je cena individuálna na základe dohody )

.

Skenovanie pošty a preposielanie na email:

Služba zahŕňa otvorenie, naskenovanie pošty a jej zaslanie na Váš e-mail ( cena je 0,30 € strana, alebo paušálne 4,- €/mesiac, kde je zahrnuté skenovanie 20 zásielok mesačne )

.

Preposlanie pošty na Vami určenú adresu ( vo Vami zvolenom intervale ):

Vašu poštu Vám prepošleme na Vami zadanú adresu, interval preposielania si zvolíte podľa Vašej potreby, alebo preposielanie je možné len na základe Vašej výzvy. ( cena je 3,- € za preposlanie + poštovné. V prípade objednanie virtuálneho sídla na 12 mesiacov a viac je preposielanie 1 x mesačne v cene. Platí len v rámci územia Slovenskej republiky )

.

Preposlanie pošty 1. Triedou ihneď po prevzatí:

V prípade ak sa jedná o prioritnú zásielku na základe Vašej objednávky ju prepošleme ihneď po prevzatí 1 triedou na Vami určenú adresu. ( cena je 4,- €/zásielka + poštovné )

.

Preposlanie pošty mimo SR ( v rámci EU, alebo do tretích krajín)

Vaše zásielky Vám prepošleme aj mimo územie SR v rámci Európskej únie, alebo do tretích krajín. ( cena je na základe individuálnej dohody )

.

Telefonická notifikácia:

V prípade ak chcete mať istotu, že neprehliadnete nami zaslanú správu o došlej pošte, môžte si objednať telefonické upozornenie. ( cena je 0,20 €/notifikácia v rámci tel. č. SR. V rámci tel. č. mimo SR cena na základe dohody )

.

Odfotenie prijatej zásielky:

Zásielku na základe Vašej požiadavky odfotíme ( neotvárame ju ) a pošleme na Váš e-mail, alebo formou MMS. ( cena 0,40 €/zásielka, alebo 4,-€/mesačne – max 20 zásielok )

.

Prenájom pevnej linky :

Vaša firma môže uvádzať ako kontakt našu pevnú linku – budeme preberať hovory smerujúce na Vašu spoločnosť, zaznamenáme odkaz, ktorý Vám prepošleme na e-mail, alebo Vám ho oznámime telefonicky ( cena je na základe dohody podľa rozsahu služby )

 .

Iné služby na základe požiadavky klienta ( napr. Virtuálny asistent a pod. ):

Na základe požiadavky klienta poskytneme aj iné služby. ( cena je na základe dohody podľa náročnosti služby )


Cenník:

.

Cenník virtuálneho sídla – služba Registračné sídlo:

Virtuálne sídlo (Registračné sídlo) Južná trieda Košice – Juh – EASY viazanosť 1 rok 10,- €
viazanosť 2 roky Akcia – 5,50 €
Virtuálne sídlo (Registračné sídlo) Južná trieda Košice – Juh Balík M 8,50,- €
Balík XL 15,- €
Virtuálne sídlo (Registračné sídlo)Jesenná Košice-Staré Mesto viazanosť 6 mesiacov 20,- €
viazanosť 1 rok 17,- €
Virtuálne sídlo (Registračné sídlo) Jenisejská Košice-Nad Jazerom Balík M 8,50 €
Balík XL 15,- €
Virtuálne sídlo (Registračné sídlo) Jenisejská Košice-Nad Jazerom – EASY viazanosť 1 rok 10,- €
viazanosť 2 roky Akcia – 3,80- €

Cenník služieb virtuálneho sídla ( Registračného sídla )

  • Preberanie doporučených listových zásielok a balíkov
5,- €/mesiac
  • Skenovanie pošty a online prístup k naskenovanej pošte
5,- €/mesiac
  • Preposielanie pošty na Vami určenú adresu 1 x mesačne
5,- €/mesiac 
  • Preposlanie pošty 1 triedou ihneď po prevzatí
4,- €/zásielka + poštovné
  • Preposlanie pošty mimo SR
cena na základe dohody
  • Telefonická notifikácia
0,20 €/hovor v rámci SR
  • Prenájom rokovacej miestnosti
cena na základe dohody
  • Iné služby ( virtuálny asistent, virtuálna kancelária a pod. )
cena na základe dohody